Egy kicsi, de szörnyen idegesítő változtatás jöhet a Facebook Messengerbe
A Facebook által remélhetőleg csak tesztelt újítás értelmében nem látjuk azonnal, hogy a másik elolvasta-e már üzenetünket.
A Facebook által remélhetőleg csak tesztelt újítás értelmében nem látjuk azonnal, hogy a másik elolvasta-e már üzenetünket.
Az iPhone-okon használt Facebook Messenger minden előjel nélkül lefagyott, és csak néhány szót enged(ett) írni és elküldeni a felhasználóknak.
A Trend Micro kiberbiztonsági cég szakemberei szerint a Digmine egy vírus, ami különböző bővítményeket tölt le a gépre, hogy aztán leterhelje a számítógép processzorát. Ráadásul minden facebookos ismerősnek üzenetet küld.
Az egyik legjobb képkereső szolgáltatás készített egy chatbotot Messengerre, így ki sem kell lépni az üzenetküldő alkalmazásból, ha jó fotókat akar találni.
Túlzás nélkül állíthatjuk, hogy a Facebook már sportot űz a Snapchat minden egyes funkciójának lemásolásából, most például a Messengerre került egy "játék" a riválist koppintva.
Nagyon úgy tűnik, hogy Amerikában eltörlik a netsemlegességet kimondó szabályozást. Miként érinthet ez minket? Egyáltalán mi az a netsemlegesség? Valami vagy megy valahova? És miért fontos az egyszeri magyar netezőnek? Sok a kérdés, de legalább ennyi a túlságosan is leegyszerűsítő válasz és félreértés a témában. Igyekszünk mindenre érthetően válaszolni.
A növekvő felhasználói adatigény miatt új havidíjas mobilinternet csomagokat vezetett be a Telekom. Az új csomagok nehezen hasonlíthatók össze a korábbiakkal, de alapvetően többféle extrát próbál bennük adni a szolgáltató.
Az asztali gépekre szánt Skype fiatalosabb lett, az üzenetküldő alkalmazásoka hasonlít, ami egyszer már nagyon nem jött be, de talán számítógépen igen. Mindenesetre már ki lehet próbálni, soroljuk az újdonságokat.
A pénzenergia helyett inkább a pénz küldésére voksolt a Facebook, így a Messengerben már PayPalon keresztül is lehet utalni.
Hosszú hónapok óta idegesíti felhasználók tömegeit a Facebook Messenger alkalmazásban lévő felső sáv. Úgy tűnik, a Facebooknál is belátták, hogy a “Napom” funkciót nem feltétlenül kell abban a formában erőltetni.
Különös szolgáltatást indítottak a Stanford Egyetem pszichológusai: a mesterséges intelligenciával támogatott chatbot amolyan digitális terapeutaként funkcionál.
Úgy tűnik, mintha az ismerősünk küldött volna egy érdekes linket vagy videót, de valójában rosszindulatú reklámprogramot tölt le a gépre és továbbterjeszti magát egy, a Messengeren az elmúlt napokban különösen intenzíven dolgozó kártevő.
Egyre több mindent tud a Facebook Messenger digitális asszisztense, az M. Ezúttal három új funkciót kapott, melyeket elsőként az amerikai felhasználók élvezhetnek.
Két távoli országban már már hónapok óta teszteli a Facebook a messengeres reklámokat. Most látták elérkezettnek az időt, hogy világszerte többeknél jelenjenek meg hirdetések az üzenetküldő alkalmazásban. Mutatjuk, hogy néznek ki.